BUTIKI

Odkryj wyjątkowe butiki, gdzie możesz znaleźć naszą najpiękniejszą biżuterię Cacko!

Butik 1

Lui Store

Mokotowska 26 / Warszawa, Poland

Mokotowska 33 / Warszawa, Poland

Lui Store to concept, który definiuje moda, wysmakowane wnętrze i niebanalne poczucie estetyki. Jest to doskonały adres dla tych, którzy kochają Mediolan, Paryż, Londyn i Nowy Jork. Lokalizacja przy ul. Mokotowskiej, w centrum Warszawy sprawia, że zakupy w Lui Store nabierają innego, inspirującego wymiaru.

Butik 2

Quadrat Shop

Gormannstrasse 23 / Berlin, Germany

Quadrat is a concept store focused on polish fair fashion designers, accessoires and homeware.

Butik 2

TUTU Polscy Projektanci

Półwiejska 42 / Poznań, Poland

TUTU to concept store i targi mody regularnie organizowane w Starym Browarze w Poznaniu. To także, rosnąca z każdym sezonem, uważnie selekcjonowana społeczność polskich projektantów. TUTU promuje marki niezależne, ale świadome. Z jednej strony etycznie - dbające o warunki produkcji, ekologię, pochodzenie materiałów. Z drugiej - świadome swojej tożsamości i stylu, jaki reprezentują, z wyraźnym, niepowtarzalnym DNA.

Butik 3

Bloom Boutique

Nawrot 4 / Łódź, Poland

B L O O M działa w centrum Łodzi od 2014 roku. To miejsce, gdzie znajdziecie najciekawsze projekty polskich projektantów w duchu slow fashion. Są to, nie tylko świetnej jakości ubrania ale również bogaty wachlarz dodatków, unikatowych marek wyselekcjonowanych przez właścicielkę Beatę Andrzejczak. Jest to przestrzeń, gdzie łączą się różne style, faktury tkanin, sztuka i design.

Butik 3

Gate21

Viru 21 / Tallinn, Estonia

As the name ALL DESIGN implies, here you will find almost every design product we have, including earrings and other jewellery, clothing, shoes, cosmetics and home decor. From Oma Asi or as we call it “The Little Red House” comes the work of known and unknown local designers. From Oma Asi d_sign comes a wider selection of international as well as other well known Estonian design brands. Then thirdly from Gate21 comes cutting edge design and streetwear from Tallinn to Tokyo to Tbilisi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl